Материалдар / 1 сабақ. Бұлттық технологиялар. Міндеті. Жіктелуі
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

1 сабақ. Бұлттық технологиялар. Міндеті. Жіктелуі

Материал туралы қысқаша түсінік
1 сабақ Бұлттық технологиялар. Міндеті. Жіктелуі
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
08 Қырқүйек 2024
70
1 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 10% жеңілдік
беріледі
700 тг 630 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады


Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

11.1: Бұлтты технологиялар

Мектеп:

Күні:

Мұғалім:

Сынып: 11

Қатысқандар:

Қатыспаған:

Сабақтың тақырыбы

1.1 Бұлттық технологиялар. Міндеті. Жіктелуі

Осы сабақта қол жеткізілген оқу мақсаттары

11.1.1.1 бұлтты технология дегеніміз не екенін түсіндіру;

Сабақтың мақсаты

- бұлтты технологиялар ұғымымен танысу

Критерии успеха

  • бұлтты технологияның мақсаты мен файлдарды пайдалануды түсіндіре білу

  • бұлтты технологияны қолданудың артықшылықтары мен кемшіліктерін көрсете білу

Тілдік мақсаттар

Оқушылар:

бұлтты технологиялар мен ортақ файлдар қалай жұмыс істейтінін түсіндіре алады

Пәндік сөздік және терминология:

бұлтты технологиялар, бұлтты есептеу, желілер, серверлер, қосымшалар, қызметтер

Диалог / жазу үшін пайдалы фразалар жиынтығы:

Бұлтты технологиялар ... мүмкіндік береді.

Бұлтты пайдаланудың артықшылықтары:

Бұлтты қолданудың кемшіліктері .... болуы мүмкін:

Сабақта оқушылардың бойына енгізілетін құндылықтар

Өзара құрмет, ашықтық, Академиялық адалдық

Пәнаралық байланыс

Ағылшын тілі

АҚТ дағдылары

Видео, онлайн тест

Алдыңғы білім

Файлдарға қашықтан қол жеткізу

Сабақ жүрісі

Сабақ кезеңдері

Сабақта жоспарланған іс-шаралар

Ресурстар


Басы


10 мин













Тыңдалым тапсырмасы. (10 минут)

Мұғалім: мұғалім оқушыларға тыңдау үшін басып шығарылған тапсырмаларды таратады. Содан кейін ол оқушыларға YouTube бейнеролигін көрсетеді.



Оқушылар: осы уақытта студенттер осы бейнені қарап, бос орындарды толтыруы керек. Бейнені көргеннен кейін мұғалім мен оқушылар дұрыс жауаптарды талдайды.

https://www.youtube.com/watch?v=dH0yz-Osy54&ab_channel=AmazonWebServices


тыңдалым тапсырмасы



Сабақтың ортасы


15 минут











15 минут









Теориялық жазбалар

оқушылар арнайы сайттағы теориялық жазбаларды оқиды, содан кейін тапсырмалар парағындағы сұрақтарға жауап береді.









Талқылауға арналған мәлімдемелер


Оқушыларға осы тақырыпқа қатысты ашық және кейде даулы мәлімдемелер беріледі. Топтарда олар тиісті жауап таба алатындығын білу үшін әр мәлімдемені талқылайды.


storage

теориялық ескертпелер сұрақтар / жауаптар









Талқылауға арналған бекітулер жұмыс парағы

Сабақтың соңы

5 мин

"Тақтада жүгіру" іс-шарасы (10 мин)

Мұғалім сыныпты екі командаға бөледі. Содан кейін ол әр командаға бір флипчарт пен маркер береді. Әр команда бір қатарға бірінің артынан бірі тұруы керек. Үш минут ішінде олар сабақта естіген "бұлтты технологиялар" туралы барлық сөздерді жазып алуы керек. Сөздер қайталанбауы керек. Соңында мұғалім флипчартқа жазылған сөздердің санын есептейді және сөздердің ең көп санын жазған команда жеңеді.

Маркер, флипчарт


How to play “Board race”

 http://eslexpat.com/esl-vocabulary-games/board-race/

http://www.onestopenglish.com/community/lesson-share/extras/team/team-games-board-relay-race-and-true-or-false/145348.article

Саралау (Дифференциация)-сіз қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлап отырсыз? Неғұрлым қабілетті оқушыларға қалай қарсы тұруды жоспарлап отырсыз?

Бағалау-студенттердің оқуын қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?

Қауіпсіздік техникасы және еңбекті қорғау ережелері




Рефлексия

Сабақтың мақсаттары / оқу міндеттері нақты болды ма? Барлық оқушылар LO-ға жетті ме?

Егер жоқ болса, неге?

Менің жоспарланған саралауым жақсы жұмыс жасады ма?

Мен уақытты ұстандым ба?

Мен өз жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге?

Сабақ туралы ойлану үшін төмендегі кеңістікті пайдаланыңыз. Сабақ туралы сол жақтағы ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз.


Қорытынды баға

Қандай екі нәрсе өте жақсы өтті (оқыту мен оқуды қарастырыңыз)?

1:

2:

Сабақты қандай екі нәрсе жақсартады (оқыту мен оқуды қарастырыңыз)?

1:

2:

Бұл сабақтан сабақ туралы не білдім, немесе менің келесі сабағымда қолданылатын жеке адамдардың жетістіктері / қиындықтары?





Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!