Материалдар / Құжаттармен бірлесіп жұмыс жасау
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Құжаттармен бірлесіп жұмыс жасау

Материал туралы қысқаша түсінік
Бұлтты технологиылар,құжаттармен бірлесіп жұмыс жасау
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
11 Қырқүйек 2024
151
0 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 10% жеңілдік
беріледі
450 тг 405 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады



Тексерілді:____________

Мектеп:

Қысқа мерзімді жоспар бөлімі:

«Ә.Байсалбаев атындағы орта мектеп» КММ

Ақпаратпен жұмыс жасау

Мұғалімнің аты-жөні:

Бажанова

Күні:

11.09.2024

Сынып 9 а,г

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны :

Сабақ тақырыбы

Құжаттармен бірлесіп жұмыс жасау.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары


9.1.3.1 бұлтты технологияларды қолданатын құжаттармен бірлескен жұмысты жүзеге асыру

Сабақ мақсаттары

  • Бұлтты технология туралы түсінік қалыптастырады;

  • Бұлттық технологияның артықшылығы мен кемшілігін салыстыру

  • Бұлтты технологияларды қолданатын құжаттармен бірлескен жұмысты жүзеге асырады

Сабақ барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Білім алушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы

3 мин








Үй тапсырмасы

5 мин


1.Сәлемдесу

2.Оқушыларды электронды журнал бойынша түгендеу.

3. « Мен саған сенемін ...» әдісі

Әуен ойнап тұрады. Жұп құрып, бір- бірінің көздеріне қарап отырады. «Мен саған сенемін …» өйткені сен жақсы адамсың.

4. Оқушыларды QR код пайдаланып 3 топқа бөлу




Топпен жұмыс.

«Тарсия» әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру.

Дескриптор:


  1. «Ақпарат» сөзінің анықтамасын біледі – 1 балл

  2. Ақпаратты қабылдау, ұсыну түрлерін көрсетеді – 1балл

  3. Ақпараттың сипаттарын сәйкестендіреді – 1 балл


«Ой қозғау» әдісі

Бағыттаушы сұрақ:

Бүгінгі таңда деректерді жойылып кетуден сақтаудың қандай сенімді әдістерін білесің?

Өзіңе қажетті деректерді әлемнің кез келген түкпірінде өңдеудің қандай мұмкіндіктері бар?

Сабақтың тақырыбы мен сабақта қол жеткізілетін оқу мақсатымен таныстыру

Сәлемдеседі





Топқа бөлінеді




Топпен ақылдаса отырып, сұрақтарға жауабын тауып, үшбұрыштарды жинақтайды.












Ойларын ортаға салады









Сабақтың тақырыбы, мақсатымен танысады.

«Сызғыш» бағалау қағазы








ҚБ:

«Жарайсың!»

«Керемет!»


ФБ:

3 балл

Kundelik.kz







Қима үшбұрыштар












Слайд 1








Сабақтың ортасы

7 мин
















7 мин





















15 мин


«Кинометафора» әдісі.

Бейнесабақ көрсету.

Мұғалім қосымша түсіндіреді




1-тапсырма

Топпен жұмыс


1 топ:

Бұлттық технология

2 топ:

Бұлттық технологияның артықшылықтары

3 топ:

Бұлттық технологияның кемшіліктері


Дескриптор:

Бұлттық технология туралы түсінік қалыптастырды – 1 б

Бұлттық технологияның артықшылықтарын, кемшіліктерін анықтады- 1 балл

Топпен брлесіп жұмыс жасады - 1 балл


2 тапсырма

Жеке жұмыс


Google-құжат. Информатика сабағында газет шығару

Дескриптор:

Бұлтты технологияның артықшылығы менкемшілігін салыстырады -1 балл

Бұлтты технологияларды қолданатын құжаттармен бірлескен жұмысты жүзеге асырады – 1 балл


3 тапсырма

Google презентация жасау. Бұлттық технологиялар.


Дескриптор:

Google презентация құрастырды -1 балл

Бұлтты технологияларды қолданатын құжаттармен бірлесіп жұмыс жасады – 1 балл


Бейнесабақ көреді.

Анықтамаларын дәптерге жазып алады

Мұғалімді тыңдайды.











1 тапсырманы орындайды


















Оқушылар берілген тапсырманы компьютерде орындайды
















ҚБ:

«Жарайсың!»

«Керемет!»

«Жақсы

«

ФБ:

3 балл










ҚБ:

«Жарайсың!»

«Керемет!»

«Талпын!»



ФБ:

2 балл




ҚБ:

«Жарайсың!»

«Керемет!»

«Талпын!»



ФБ:

2 балл

https://www.youtube.com/watch?v=nlkXVWOEuPM

Оқулық

Дәптер









Слайд 2

оқулық















Компьютер

Оқулық


Соңы

8 мин


«Сұрақ - жауап» арқылы сабақты бекіту


Бұлттық технологиялар дегеніміз не және ол қандай мақсатта қолданылады?
​3. Бұлттық технологиялардың қандай артықшылықтары және кемшіліктерімен таныстың?
​4. Қандай бұлттық қызмет түрлерін білесің?
​5. «Бұлттық есептеуді» қалай түсіндіресің?
​6. «Бұлттық есептеудің» қандай түрлері бар?
​7.Google бұлттық қызметінің қандай түрлерін атай аласың?


Сабақтың соңында оқушылар «Mentimeter» платформасы арқылы кері байланыс жүргізеді:


Үйге тапсырма: 1,2 тақырыпты оқу


Сұрақтарға жауап береді











Кері байланыс береді

ҚБ:

«Жарайсың!»

«Керемет!»









Өзі-өзі бағалау

Слайд 3










https://www.menti.com/alwbom5jtyf8




Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!